Üye Ol

Nasıl Üye Olurum?

0

Lütfen telefonunuzu başında sıfır olmadan tuşlayınız.

3806
Üye misin?

ÜCRETSİZ EVCİL HAYVAN İLAN & REKLAM SİTESİ


Evcil hayvan sektörünün arama motoru olan kopekistiyorum.com resmi üreticilerin buluşma noktası oluyor!

Tüm evcil hayvanları kapsayan kategorileri ile, sahiplendirme hizmetini sağladığınız evcil hayvanlarınızın reklamını ÜCRETSİZ olarak yapabilir, aynı zamanda aradığınız tüm evcil hayvanları bu platformda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sitemizde yerinizi almak ve ücretsiz bir şekilde ilan vermek için hemen üye olun. Kopekistiyorum.com üyelerine ulaşmanın en hızlı yolu!

ÜCRETSİZ Üyelik SINIRSIZ İlan


Kopekistiyorum.com'a üye olmak tamamen ücretsizdir ve dilediğiniz kadar ilanı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.

Evcil hayvan sektöründe Özel İlanlar

Sadece evcil hayvan ilanlarını görürsünüz. Evcil hayvan ilanlarını incelerken araba ya da ev ilanı ile karşılaşmazsınız.

Kurumsal Üyelik

Web sitemize sadece resmi üreticiler üye olabilir. Üye olan resmi üreticilerin gerçekliği tarafımızdan doğrulanır. Böylece siz gönül rahatlığı ile arama yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Görünür Olun

Diğer tüm ilan sitelerinden farklı olarak ilanlarınız dönüşümlü olarak sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılır. Böylece ilanınız sektörle doğrudan ilgilenen geniş bir kitleye ulaşmış olur.

Müşteri Potansiyelinizi Arttırın

Yasal Uyarı
kopekistiyorum.com, 5651 sayılı kanun gereğince "Yer Sağlayıcı" konumda olup, aynı kanunu 8. ve 9. maddeleri kapsamında info@kopekistiyorum.com adresine iletilen her türlü bildirimi değerlendirerek 24 saat içinde hukuka aykırı yayınları kaldırır.