Hakkımızda

Hakkımızda

KÖPEK İSTİYORUM, Türkiye'nin önde gelen kedi ve köpek sahiplendirme ilan sitesidir. Sitede, sahiplendirilmek istenen evcil hayvanların detaylı bilgileri, fotoğrafları ve iletişim bilgileri bulunmaktadır.

Kopekistiyorum.com'un amacı, kedi ve köpeklerin sevgi dolu yuvalara kavuşmasını sağlamak ve sahiplenme sürecini kolaylaştırmaktır. Siteye ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz ve ilanınızı kısa sürede binlerce kişiye ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca, Kopekistiyorum.com'da evcil hayvan bakımı, beslenmesi ve sağlığı hakkında birçok bilgi de bulunmaktadır. Sitenin uzman yazarları tarafından hazırlanan makaleler sayesinde, evcil hayvanınızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesine yardımcı olabilirsiniz.

KÖPEK İSTİYORUM, evcil hayvan sahiplenmek isteyenlerin ve sahiplendirmek isteyenlerin buluştuğu güvenilir bir platformdur. Siz de evcil hayvanınızı sahiplendirmek ya da yeni bir dost edinmek istiyorsanız, Hangipet'te ilanları gezebilirsiniz.

Sitemizde hem ücretli hemde ücretsiz olarak evcil hayvan sahiplendirme ilanı açabilirsiniz. Hangipet.com hiç bir şekilde hayvan satışı yapmamaktadır. Hangipet.com Uluslararası İnternet yayın kurallarına %100 uygun bir yayın politikası izlemektedir. 5199 sayılı Kanuna dayalı olarak satış yerlerinin GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. Yönetmeliğe tabi satış yerlerinde iki aylıktan küçük ve aşısı yapılmamış kedi ve köpek yavrusu satılamaz. Sitemiz hayvan sever kişilerin buluştuğu ücretsiz üye olunan, site formatına uygun herkesin ilanlarını sergileyebildiği ücretsiz bir ilan platformudur. Alışveriş yapacağınız ilan sahiplerine mutlaka yetki belgesi ve ruhsatını sorunuz.

 

Yasal Uyarı
kopekistiyorum.com, 5651 sayılı kanun gereğince "Yer Sağlayıcı" konumda olup, aynı kanunu 8. ve 9. maddeleri kapsamında info@kopekistiyorum.com adresine iletilen her türlü bildirimi değerlendirerek 24 saat içinde hukuka aykırı yayınları kaldırır.